APIE

Turtinga mūsų produkcijos kokybės istorija turi įtaką visai mūsų veiklai.


 

Keiskite savo gyvenimą – namuose, darbe ar automobilyje.

LLumar stiklų plėvelė yra gaminama kompanijoje Eastman Chemical, tarptautinėje chemijos kompanijoje, kurią įkūrė Džordžas Istmanas 1920 metais. Tas pats žmogus įkūrė ir Eastman Kodak kompaniją. Kompanija užsiima plataus spektro medžiagų ir chemikalų gamyba, kurie įeina į įvairių buitinių ir pramoninių kasdieninio gyvenimo produktų sudėtį.

Kompanija Eastman aptarnauja klientus daugiau nei 100 pasaulio šalių. Jos pavaldume- viena didžiausių ir moderniškiausių pasaulyje gamyklų, kurioje gaminamos stiklų plėvelės ir plėvelės su specialia danga. LLumar ženklas buvo sukurtas JAV 1977 metais, o 2001 metais kompanija išėjo į tarptautinę rinką. Mes galime pasiūlyti platų tamsinančių, architektūrinių, dekoratyvinių ir apsauginių plėvelių pasirinkimą automobiliams, gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams.

Bet kuri vieta, kur naudojamas stiklas, – tai tobulėjimo galimybė su LLumar stiklo plėvelėmis. Nesvarbu, kur jos yra naudojamos: ar tai automobilio, ar architektūrinis stiklas, aukštos kokybės langų plėvelės didina energijos efektyvumą, patogumą, saugumą ir estetiką.
LLumar kompanijos kokybės siekis – tai tas, kas skatina mus kasdien stengtis vis daugiau Jūs galite to tikėtis ir įžvelgti tai kiekviename mūsų pagamintame produkte.

UAB “Apertura” skaičiuoja savo gimtadienius nuo 1994 metų ir jau penkiolika metų darbuojasi stiklų plėvelių srityje – atstovauja LLumar ženklą. Nuo 2001 metų tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu LLumar atstovu Baltijos šalyse su išskirtinėms distributoriaus teisėmis Lietuvos teritorijoje.

Būdama gamintojo oficialiu atstovu, UAB “Apertura” garantuoja medžiagos ir instaliacijos aukščiausią kokybę – visoms plėvelėms galioja gamintojo garantija, o mūsų ilgametė patirtis ir aukšti aptarnavimo standartai lemia kompanijos sėkmę.

Prekės ženklas

Mes rūpinamės tuo, kas svarbu Jums. Mes didžiuojamės tuo, kad padedame pasirūpinti svarbiausiais dalykais – nuo šeimos ir darbuotojų sveikatos ir patogumo iki energijos išlaidų mažinimo ir vairavimo sąlygų gerinimo.

Pasaulis žiūri į langų plėveles kaip į savaime suprantamą dalyką ir tai normalu. Jūs tikitės apsaugos nuo šalčio ar karščio. Jūs taip pat tikitės visapusiško matomumo. Ir tai pagrindiniai faktoriai. Tačiau mes į langų plėveles žiūrime kitaip. Mums tai neapribota galimybė pakeisti, pagerinti ir apsaugoti žmonių gyvenimą visame pasaulyje.

Jau daugiau nei 55 metus LLumar langų plėvelės naudojamos:

– „saulės kontrolei“, padedant sumažinti temperatūrą pastato ar automobilio viduje ir apsisaugoti nuo kenksmingų UV spindulių;
– elektros energijos mažinimui, privačių namų šeimininkams sutaupant iki 40% kondicionavimo išlaidų ir padedant komerciniams pastatams sutaupyti iki 15% naudojamos energijos;
– gerinti vairavimo sąlygas, interjerą ir asmeninę erdvę.

LLumar kompanija tapo vienu perkamiausių langų plėvelių prekės ženklų pasaulyje, nes niekada nemanė, kad jos produkcijos gamyba yra paprasta ir kasdieniška. Mes nuolatos tobuliname savo produktus, siekiant padidinti žmonių patogumą ir saugumą namuose, darbe ir savo automobilyje.

Jeigu Jūs esate pasirengę pakeisti savo požiūrį į gyvenimą ir sužinoti, kaip papildoma apsaugos priemonė gali pagerinti Jūsų gyvenimą, mes pasirengę padėti.

Eastman Chemical kompanija — viena pagrindinių aukštos kokybės automobilių ir architektūrinių plėvelių gamintojų ir pardavėjų.

Kompanijos produkcija realizuojama su LLumar® langų plėvelių ženklu ir su kitais regioninių kompanijų ženklais.

Eastman kompanija didžiuojasi tuo, kad jos pavaldume- viena didžiausių ir labiausiai modernizuotų pasaulyje gamyklų, kurioje gaminamos stiklų plėvelės ir plėvelės su specialia danga. Mes turime aukštą ir suvoktą siekį gaminti produktus, atitinkančius visų rinkų reikalavimus. Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su įvairiais dizaineriais, gamintojais ir klientais, kad kurtume produktus, gerinančius efektyvumą ir langų eksploatacines savybes.. Mes siūlome plačiausią industrijoje technologijų, kurios yra kuriamos sterilizuotose sąlygose, kad būtų užtikrinta maksimali kokybė, pasirinkimą.

Turėdama didesnę nei 55-erių metų patirtį plėvelių gamyboje, Eastman siekia ir toliau investuoti į technologijų vystymąsi ir personalo parengimą, kad išliktų pirminėse industrijos pozicijose. Mes su pasididžiavimu galimeskelbti, jog mūsų LLumar langų plėvelės yra gaminamos JAV. Gamybos Kompanija sertifikuota, atsižvelgiant į tarptautinį standartą ISO 9001:2008: Sertifikatas № FM 35957.

Oficialus atstovas Baltijos šalyse

Daugiau nei 20 metų mes siūlome profesionalias plėvelių klijavimo ir pardavimo paslaugas, atitinkančias aukštus LLumar standartus.

UAB “Apertura” skaičiuoja savo gimtadienius nuo 1994 metų ir jau 25 metus darbuojasi stiklų plėvelių srityje – atstovauja LLumar ženklą. Nuo 2001 metų tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu LLumar atstovu Baltijos šalyse su išskirtinėms distributoriaus teisėmis Lietuvos teritorijoje.

Būdama gamintojo oficialiu atstovu, UAB “Apertura” garantuoja medžiagos ir instaliacijos aukščiausią kokybę – visoms plėvelėms galioja gamintojo garantija.

Mūsų ilgametė patirtis ir aukšti aptarnavimo standartai lemia kompanijos sėkmę.

Mūsų bendrovėje pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei – bendravimo su klientu kokybei, medžiagos ir instaliacijos kokybei.

Aukšti instaliacijos standartai yra griežtai reglamentuoti: suderinamumas su esama stiklo konstrukcija, plėvelės sujungimo vietos, dulkių kiekis ir t.t. yra kontroliuojami ir atitinka LLumar ir Tarptautinės langų plėvelių asociacijos (IWFA) standartus.

Bendrovės darbuotojai yra ypač aukštos kvalifikacijos, apmokyti ir atestuoti LLumar atstovų .