Apsauginės langų plėvelės

Komercinių ir visuomeninių pastatų apsauga

Būdami komercinio ar visuomeninio pastato valdytoju, Jūs atsakote už daugelį aspektų. Vienas iš svarbiausių – gyvenančių ar dirbančių pastate žmonių ir interjero detalių saugumo užtikrinimas.

Grėsmės Jūsų pastato saugumui gali kilti iš įvairių šaltinių, pradedant vagystėmis ir vandalizmu ir baigiant stichinėmis nelaimėmis ir nepaprastąja padėtimi. Bet kuri iš šių situacijų gali sukelti gr ėsmę žmonių, esančių pastate, gyvybei. Kompleksinis kelių lygių saugumo planas, užtikrinantis įvairiapusią apsaugą– geriausiais būdas pasirūpinti aukščiausio lygio saugumu. Apsauginės LLumar langų plėvelės Jūsų plane gali turėti ypatingą vaidmenį. Vadinamoji „pirmoji gynybinė linija“ padės išlaikyti stiklą jo vietoje smūgio metu. Tokios plėvelės padės Jums kontroliuoti su sauga susijusius reikalus ir sumažins ilgalaikių pažeidimų, sukeltų išdaužtų stiklų, atsiradimo tikimybę.

Kai niekuo neapsaugoti stiklai dūžta, į visas puses lekiančios šukės gali sužaloti pastato viduje esančius žmones ir pažeisti interjero detales.

Naudojant LLumar apsaugines stiklų plėveles Jūsų stiklai bus sutvirtinti ir liks savo vietoje net smūgio metu. Tokiu atveju langų plėvelė neleis sudužusio stiklo šukėms išsilakstyti po patalpą, tuo pačiu apsaugodama nuo jų esančius patalpoje žmones. Jeigu Jūsų pastatas yra apsaugotas tokiomis plėvelėmis, bet kokie bandymai sudaužyti stiklą gerokai užtruks, o tai padės apsisaugoti viduje esantiems žmonėms.