Plėvelė Jūsų namų langams

Langų plėvelės gyvenamiesiems namams padeda žymiai sumažinti šilumos susikaupimą ir panaikina spiginančios šviesos problemą, dėl ko Jūs galite mėgautis patogumu ir jaukumu kiekviename savo namų kambaryje. Jūs taip pat sumažinsite kondicionavimo išlaidas ir apsaugosite savo šeimą nuo kenksmingų UV spindulių.

Langų plėvelė namams gali padaryti Jūsų namus saugesnius ir patogesnius. Plėvelė sumažina ultravioletinių spindulių skleidžiamą kenksmingą poveikį ir apsaugo Jūsų baldus ir interjerą nuo išblukimo.

LLumar langų plėvelė kontroliuoja saulės spindulių patekimą į Jūsų namus, suteikia patogesnes gyvenimo sąlygas. Saulė tampa per didelio karščio ar spiginančios saulės šviesos kambariuose priežastimi ir gali tapti medinių grindų išblukimo ar brangių baldų išvaizdos pablogėjimo priežastimi. LLumar langų plėvelė apsaugo nuo neigiamo saulės spindulių poveikio ir sukuria patogesnes sąlygas Jūsųnamuose. Taip pat Jūs sutaupysite lėšų naudojantis kondicionieriumi, apsaugosite savo šeimą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių, ir išsaugosite namų interjero grožį.

Išsamesnė informacija namų šeimininkams:

Produkto privalumai

varnele Apsauga nuo UV

varnele Karščio ir saulės šviesos ryškumo lygio sumažinimas

varnele Saugumas

Apsauga nuo UV

Apsauga nuo UV


Apsaugokite savo namus ir artimuosius nuo kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio, pasitelkę LLumar langų plėveles su apsauga nuo UV spinduliuotės.

Daugiau

Kontroliuokite oro temperatūrą ir spiginančią šviesą

Kontroliuokite oro temperatūrą ir spiginančią šviesą


LLumar langų plėvelė padeda kontroliuoti oro temperatūrą, tuo pačiu suteikdama patogumo jausmą.

Daugiau

Apsaugokite savo šeimą

Apsaugokite savo šeimą


Apsaugokite save nuo sudužusių stiklų su LLumar apsauginėmis stiklo plėvelėmis.

Daugiau

Pridėkite stiliaus ir asmeninės erdvės savo namams

Pridėkite stiliaus ir asmeninės erdvės savo namams


Matinės, dekoratyvinės arba tekstūrinės langų plėvelės suteikia asmeninei erdvei elegancijos ir  prašmatnumo.

Daugiau

Patogumas ir saugumas nekeičiant stiklų

Patogumas ir saugumas nekeičiant stiklų


Energiją taupančios plėvelės instaliacija sudaro maždaug penktadalį langų pakeitimo kainos.

Daugiau

Apsauga šeimai ir namams nuo ultravioletinių spindulių

Langų plėvelė, apsauganti nuo UV spindulių, padeda neutralizuoti kenksmingą saulės spindulių poveikį

LLumar langų plėvelė padeda išsaugoti pirminę medžiagų, kilimų ir grindų dangos, pagamintos iš brangios medienos, spalvą.

Jeigu Jūs neseniai atnaujinote baldus ar pakeitėte savo namų interjero dizainą, Jums pasisekė. Nėra nieko geriau nei atnaujintas ir stilingas mylimų namų interjeras. Vis dėlto net brangiausi ir geriausios kokybės daiktai greitai nustoja atrodyti kaip nauji dėl kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio.

Per lango stiklą patenkantys saulės spinduliai pažeidžia daugumą medžiagų rūšių, iš kurių pagamintipaveikslai ir baldai, ir skatina pastarųjų išblukimą. Blokuodamos daugiau nei 99 % UV spindulių, LLumar langų plėvelės apsaugo Jums brangius daiktus. Šios plėvelės padeda išsaugoti pirminę medžiagų, kilimų ir grindų dangos spalvą. Jos taip pat apsaugo antikvarinius daiktus, medienos dirbinius, paveikslus arba šeimynines nuotraukas nuo išblukimo.

Per langus patenkantys ultravioletiniai spinduliai kenkia ne tik Jūsų baldams, bet taip pat akims ir odai. Jie gali tapti ankstyvauss senėjimo ir odos vėžio priežastimi. Šio metu nuo odos vėžio kenčiančių pacientų skaičius tik auga. Kam rizikuoti savo gyvybe? LLumar stiklų plėvelės, apsaugančios nuo ultravioletinių spindulių sukurtos būtent tam, kad naikinti kenksmingą UV spinduliuotės poveikį. Neįtikėtinai plonos permatomos plėvelės leidžia Jums mėgautis vaizdu, atsiveriančių pro Jūsų namų langus, tuo pačiu metu apsaugodamos nuo kenksmingo UV poveikio.

Dermatologai rekomenduoja pacientams su didesniu jautrumu saulės spinduliams, turintiems odos sutrikimų ar net sergantiems odos vėžiu kaip vieną iš apsaugos priemonių namuose naudoti LLumar langų plėveles, apsaugančias nuo UV spindulių. LLumar langų plėvelės su apsauga nuo UV spindulių, pažymėtos „Kovos su odos vėžiu fondas rekomenduoja“ ženklu. Toks ženklas yra priskiriamas produktams, padedantiems išvengti odos vėžio, jis taip pat priskiriamas kremams nuo saulės. Pasirūpinkite savo šeimos sveikata.

Tegu LLumar langų plėvelės su apsauga nuo UV spindulių taps Jūsų strategijos, nukreiptos į kenksmingo saulės spindulių poveikio prevenciją dalimi. Šiolaikiniame pasaulyje neįmanoma būti per daug atsargiu.

Kontroliuokite oro temperatūrą ir spiginančią šviesą

Kontroliuokite saulės šviesą su langų plėvelėmis gyvenamosioms patalpoms, kurių dėka Jūsų sąskaitos už elektrą tirps diena po dienos

Langai – vienas iš svarbiausių bet kurio namo elementų. Jie suteikia būtiną apšvietimo lygį ir leidžia mėgautis puikiais vaizdais. Tačiau langai taip pat gali tapti tokių problemų priežastimi kaip per didelė spiginanti šviesa ir didelės elektros energijos ir šildym išlaidos, atsiradusių dėl dažno kondicionieriaus naudojimo, siekiant palaikyti malonią temperatūrą. Namo ar buto langų tamsinimas LLumar plėvele padės Jums išspręsti šias problemas, suteikdamas didesnį patogumą ir sumažindamas elektros energijos išlaidas.

Langai vykdo svarbų vaidmenį šilumos ir elektros energijos reguliavime. Nekokybiški langai dažnai tampa šilumos praradimo žiemą ir jos per didelio susikaupimo vasarą priežastimi.

LLumar plėvelių langams panaudojimas gyvenamose patalpose sumažins šildymo arba vėsinimo išlaidas, panaikindamas per didelės šilumos patekimą į vidų, sumažindamas šaltų ir šiltų zonų kiekį viduje ir užkirsdamas kelią šilumos praradimui. Atitraukite žaliuzes, užuolaidas ir portjeres ir įleiskite į kambarį šviesą! LLumar plėvelės pašalina iki 87% spiginančios šviesos, todėl saulė daugiau netrukdys žiūrėti televizorių ar dirbti prie kompiuterio. LLumar plėvelės gyvenamosioms patalpoms yra įvairių šviesių ir praktiškai nematomų atspalvių, todėl Jūs galėsite mėgautis vaizdu, atsiveriančiu pro langą, pamiršę apie plėveles.

Apsauginės plėvelės Jūsų namų langams

Papildoma apsaugos priemonė Jums ir Jūsų šeimai

Nelaimingo atsitikimo metu langai gali sudužti bet kurią akimirką ir stiklų šukės bus visur. Jos gali tapti rimtų Jūsų šeimos narių traumų priežastimi ir atnešti žalos Jūsų namams. Tokios situacijos susidarymo riziką galima sumažinti su LLumar langų plėvelėmis.
Pagamintos iš patikimų poliesterio plėvelių ir pritvirtintos patvariaisklijais, jos sukuria nematomą, tačiau labai tvirtą apsauginį barjerą, kuris padeda sulaikyti stiklą net stipraus smūgio ar žemės drebėjimo metu. Barjeras suteikia apsaugą nuo skrendančių šukių ir žymiai apsunkina nusikaltėlių bandymus įsibrauti į Jūsų namus per langą.
LLumar apsauginės plėvelės atitinka aukščiausius Europos ir pasaulio standartus, todėl Jūs galite neabejoti tuo, kad naudojatės iš tiesų efektyviu produktu. Langų plėvelės permatomos, todėl Jūs net nepastebėsite jų kol kas nors neatsitiks. LLumar apsauginių plėvelių naudojimas – tikras būdas apsidrausti nuo nenumatytų situacijų.

Suteikite savo namams stiliaus ir asmeninės erdvės pojūtį

Dekoratyvinių plėvelių ir smėliuoto stiklo palyginimas

Nors smėliuotas stiklas atrodo gana įspūdingai ir brangiai, jo įtaisymui ir priežiūrai tenka panaudoti nemažai pastangų ir pinigų. Pakeisti tokio stiklo dizainą praktiškai neįmanoma, o jo valymas gali būti keblus.

Palyginus su smėliuotu stiklu, meistriškai priklijuotos LLumar dekoratyvinės plėvelės gali imituoti smėliuoto stiklo vaizdą už kur kas mažesnę kainą, be to jas galima valyti įprastomis priemonėmis, skirtomis langų stiklams. Lengvas plėvelės pakeitimas suteikia Jums galimybę eksperimentuoti su langų išvaizda ir gerinti asmeninę erdvę, nekeičiant stiklų.

Naudokite LLumar langų plėveles kaip alternatyvą gerokai nusibodusioms žaliuzėms ir užuolaidoms. Jos suteiks Jums galimybę mėgautis gražiu ir atnaujintu vaizdu, su dideliu šviesos kiekiu, tuo pačių gražindamos interjerą ir asmeninę erdvę. Dekoratyvinės ir apsauginės LLumar plėvelės turėdamos didelį atspalvių, rašto ir dekoro pasirinkimą, suteikia Jums galimybę sukurti daugybę stilingų variantų ir paįvairinti savo asmeninę erdvę už gerokai mažesnę kainą, nei tą, kurią tektų mokėti už stiklo smėliavimą.

Modernizuokite savo langus be stiklo pakeitimo

Energiją taupančios langų plėvelės – nebrangi stiklų pakeitimo alternatyva

Ar Jūs žinote, kad beveik trečdalis išlaidų būtinų temperatūros palaikymui namuose susidaro dėl šilumos nesulaikančių langų, įtaisytų namuose? Jau nekalbant apie šilumą skleidžiančius saulės spindulius, sukeliančius diskomfortą. Jums reikėtų pagalvoti apie nepraleidžiančių šilumos stiklų įtaisymą, jeigu pinigai, kuriuos Jūs leidžiate malonios temperatūros palaikymui, išeina pro langus.

Tačiau prieš išleisdami santaupas langų pakeitimui, pagalvokite, kiek Jūs galite sutaupyti LLumar dėka.

Energiją tausojančios LLumar plėvelės – puiki langų pakeitimo alternatyva, jeigu Jūsų tikslas – padidinti energijos efektyvumą. LLumar plėvelės tinka geros būklės, tačiau energijos netausojantiems langams. Pažeisti ar sugandinti langai turi būti pakeisti. Greitas ir profesionalus langų padengimas energiją taupančia plėvele sudaro maždaug penktadalį langų pakeitimo kainos. Tačiau kur kas svarbiau yra tai, kad:
– energiją taupančios LLumar langų plėvelės padeda sumažinti namų kondicionavimo išlaidas;
– LLumar plėvelės padeda sumažinti eikvojamos energijos kiekį, o tai sutaupo Jums pinigų ir gerai veikia aplinką.

Todėl rinkitės LLumar plėveles ir tobulinkite savo langus jų nekeisdami, tuo pačiu taupydami visose srityse.

Langų plėvelės gyvenamiesiems namams padeda  žymiai sumažinti šilumos susikaupimą ir panaikina spiginančios šviesos problemą, dėl ko Jūs galite mėgautis patogumu ir jaukumu kiekviename savo namų kambaryje. Jūs taip pat sumažinsite kondicionavimo išlaidas ir apsaugosite savo šeimą nuo kenksmingų UV spindulių.