Apsauginės langų plėvelės

Apsauga nuo išorinių grėsmių

Mus supa daugybė pavojų: nusikaltimai, vandalizmas, terorizmas, stichinės nelaimės ir nelaimingi atsitikimai, kurie nutinka praktiškai kiekvieną dieną. Visa tai kelia rūpesčius komercinių ir viešųjų pastatų šeimininkams ir vadybininkams. Kompleksinis kelių lygių saugumo planas numato įvairių lygių apsaugą – tai geriausias būdas apsirūpinti aukščiausio lygio apsauga.

LLumar apsauginės langų plėvelės Jūsų plane gali turėti vieną svarbiausių vaidmenų. Jos gali tapti vadinamąja “pirmosios linijos apsauga”. Pagamintos iš patikimo poliesterio ir sutvirtintos tvirtais klijais jos sukurs nematomą ir tuo pačiu tvirtą apsauginį barjerą, kuris padės sulaikyti stiklą vietoje smūgio ar kito naikinančio veiksmo metu.

Netyčinių smūgių, skrendančių šukių ir seisminių smūgių pavojus gali būti žymiai sumažintas. LLumar apsauginės plėvelės idealiai tinka naudojimui rajonuose, kur daug vitrinų ir kitų stiklinių paviršių, kuriuose gyvena ar lankosi daugybė žmonių, , kurie gali tapti nusikaltimų ar nelamingų atsitikimų aukomis.

Plėvelės buvo išbandytos įvairiausiuose pasaulio kampuose.

LLumar apsauginės plėvelės, tinkančios plačiam naudojimui įvairiose srityse atitinka pasaulinius ir europinius standartus ir sertifikavimo reikalavimus. Susisiekite su mumis, kad gautumėte išsamesnę informaciją.

Panaudojimo lankstumas

Įvairiose srityse – nuo komercinės ir mažmeninės prekybos iki viešbučių verslo ir švietimo srities – aukštos gamybos kokybės LLumar apsauginės langų plėvelės padės Jums apsisaugoti nuo rizikos ir pažeidimų, susijusių su sudaužytais stiklais naujuose statybinų ar atnaujinimo projektuose. LLumar kompanija siūlo Jums platų nuo saulės apsaugančių stilingų sprendimų pasirinkimą, sugebėsianti patenkinti net reikliausių komercinių projektų architektų įgeidžius.