Dizainerių sukurtos langų plėvelės padidins stiliaus ir patogumo jausmą Jūsų namuose

Teikite džiaugsmą savo nuomininkams ir pritraukite naujus, sukurdami originalią darbo aplinką su stilingomis LLumar langų plėvelėmis

Nuomininkų reikalavimai nuolat keičiasi. Kompanijos auga. Jos priima naujus darbuotojus. Kiti darbuotojai kyla karjeros laiptais. Atsiranda informaciniai centrai, kuriems reikia asmeninių erdvių. Didėja asmeninių kabinetų poreikis. Darbo vietoms reikia lanksčių renovacijos galimybių.

Puikus modernizacijos būdas – LLumar dekoratyvinių plėvelių panaudojimas, kurių dėka komercinių pastatų savininkai ir vadybininkai gauna daug būdų stilingai atnaujinti interjerą neišleidus daugiau nei leidžia biudžetas. Pavyzdžiui, nauji asmeniniai kabinetai ir darbo zonos gali būti sukurti, pasitelkus dizainerių kurtas langų plėveles už smėliuoto stiklo kainą. Naujas nuomininkas gali lengvai jas perklijuoti pagal naujo biuro konfigūraciją. Su LLumar langų plėvelėmis Jūs turėsite neišsenkamas galimybes kurti įkvėpiančią darboaplinką. Asmeninės erdvės ir dizaino užduočių sprendimui Jūs galite rinktis iš plataus šių kategorijų produktų pasirinkimo:
-matinės,
-dekoratyvinės,
-tekstūrinės.

Maišykite ir derinkite įvairias spalvas, kad gautumėte praktiškai bet kurį atspalvį. Dauguma kompanijų renkasi savo firminę spalvą, kuri pastebima visur – nuo priėmimo salės iki asmeninių kabinetų. Nesvarbu, su kokia dizaino problema Jūs susidūrėte- LLumar dekoratyvinės langų plėvelės padės Jums sukurti unikalų, praktišką ir prieinamą sprendimą, taip patenkindamos Jūsų nuomininkų reikalavimus ir pritraukdamos naujus.