Nuo saulės ir UV spindulių apsaugančios plėvelės

LLumar plėvelės padeda apsaugoti esančius pastate žmones ir baldus nuo kenksmingų UV spindulių

Apsauginės langų plėvelės.

Praeinantys pro langų angas saulės spinduliai, apšviečia sienas, grindis ir biuro darbuotojų darbo vietas. Saulės spinduliuose yra kažkas tokio, kas pagerina darbuotojų nuotaiką ir darbą. Tačiau saulės šviesa taip pat gali pakenkti.

Paprasti langai blokuoja nepakankamą UV spindulių, galinčių stipriai pakenkti ir net sukelti odos vėžį, kiekį. UV spinduliuotė – viena pagrindinių įvairių interjero detalių, tokių kaip baldai, grindys, paveikslai ir nuotraukos, išblukimo priežastis. Mažmeninės prekybos parduotuvės ypatingai kenčia nuo UV spindulių, kadangi vitrinose esančios prekės greitai išblunka.

Langų plėvelės puikiai susitvarko su užduotimi, kurios negali atlikti paprasti langai – apsaugo nuo UV spindulių, o jų kaina gerokai mažesnė nei kitų, šį darbą atliekančių sprendimų. LLumar langų plėvelės suteikia puikią apsaugą, blokuodamos daugiau nei 99% kenksmingos spinduliuotės. Nuo saulės apsaugančios LLumar plėvelės padeda apsisaugoti nuo galimų odos ligų, kurias sukelia UV spinduliai.
JAV Kovos su vėžių fondo rekomenduotos langų plėvelės yra dar vienas būdas prižiūrėti savo odą.


Langų plėvelių, apsaugančių nuo UV spindulių, ir alternatyvių sprendimų palyginimas

Langų plėvelės netamsina patalpos ir neuždengia vaizdo, atsiveriančio už langų taip, kaip tai daro užuolaidos ar žaliuzės.
Įvairių atspalvių LLumar langų plėvelės su apsauga nuo saulės suteikia esantiems pastate žmonėms galimybę mėgautis natūraliu apšvietimu be spiginančios šviesos, karščio ir UV spindulių. Daugelis architektų gali patvirtinti, kad plėvelės su apsauga nuo saulės skatiną ilgesnį natūralios šviesos išlikimą patalpose. Kai kurios langų sistemos, įtaisomos vietoj senų, jau yra padengtos specialiu paviršiumi su apsauga nuo UV spindulių, tačiau visų langų pakeitimas dažnai neįmanomas dėl finansinių priežasčių. LLumar langų plėvelių su apsauga nuo saulės panaudojimas maždaug 80-90 procentais pigesnis, negu langų pakeitimas, plėvelių montavimas taip pat yra lengvesnis.