Gamintojas

Eastman Chemical kompanija — viena pagrindinių aukštos kokybės automobilių ir architektūrinių plėvelių gamintojų ir pardavėjų.

Kompanijos produkcija realizuojama su LLumar® langų plėvelių ženklu ir su kitais regioninių kompanijų ženklais.

Eastman kompanija didžiuojasi tuo, kad jos pavaldume- viena didžiausių ir labiausiai modernizuotų pasaulyje gamyklų, kurioje gaminamos stiklų plėvelės ir plėvelės su specialia danga. Mes turime aukštą ir suvoktą siekį gaminti produktus, atitinkančius visų rinkų reikalavimus. Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su įvairiais dizaineriais, gamintojais ir klientais, kad kurtume produktus, gerinančius efektyvumą ir langų eksploatacines savybes. Mes siūlome plačiausią industrijoje technologijų, kurios yra kuriamos sterilizuotose sąlygose, kad būtų užtikrinta maksimali kokybė, pasirinkimą.

Turėdama didesnę nei 55-erių metų patirtį plėvelių gamyboje, Eastman siekia ir toliau investuoti į technologijų vystymąsi ir personalo parengimą, kad išliktų pirminėse industrijos pozicijose. Mes su pasididžiavimu galime skelbti, jog mūsų LLumar langų plėvelės yra gaminamos JAV. Gamybos Kompanija sertifikuota, atsižvelgiant į tarptautinį standartą ISO 9001:2008: Sertifikatas № FM 35957.