APIE

Turtinga mūsų produkcijos kokybės istorija turi įtaką visai mūsų veiklai.


Keiskite savo gyvenimą – namuose, darbe ar automobilyje.

LLumar stiklų plėvelė yra gaminama kompanijoje Eastman Chemical, tarptautinėje chemijos kompanijoje, kurią įkūrė Džordžas Istmanas 1920 metais. Tas pats žmogus įkūrė ir Eastman Kodak kompaniją. Kompanija užsiima plataus spektro medžiagų ir chemikalų gamyba, kurie įeina į įvairių buitinių ir pramoninių kasdieninio gyvenimo produktų sudėtį.

Kompanija Eastman aptarnauja klientus daugiau nei 100 pasaulio šalių. Jos pavaldume- viena didžiausių ir moderniškiausių pasaulyje gamyklų, kurioje gaminamos stiklų plėvelės ir plėvelės su specialia danga. LLumar ženklas buvo sukurtas JAV 1977 metais, o 2001 metais kompanija išėjo į tarptautinę rinką.

Mes galime pasiūlyti platų tamsinančių, architektūrinių, dekoratyvinių ir apsauginių plėvelių pasirinkimą automobiliams, gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams.

Bet kuri vieta, kur naudojamas stiklas, – tai tobulėjimo galimybė su LLumar stiklo plėvelėmis. Nesvarbu, kur jos yra naudojamos: ar tai automobilio, ar architektūrinis stiklas, aukštos kokybės langų plėvelės didina energijos efektyvumą, patogumą, saugumą ir estetiką.

LLumar kompanijos kokybės siekis – tai tas, kas skatina mus kasdien stengtis vis daugiau Jūs galite to tikėtis ir įžvelgti tai kiekviename mūsų pagamintame produkte.

UAB “Apertura” skaičiuoja savo gimtadienius nuo 1994 metų ir jau daugiau nei 20 metų darbuojasi stiklų plėvelių srityje. Nuo 2001 metų tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu LLumar atstovu Baltijos šalyse su išskirtinėms distributoriaus teisėmis Lietuvos teritorijoje.

Prekės ženklas

LLumar langų plėvelės padeda pagerinti ir apsaugoti namus, bendroves ir automobilius įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Daugiau

Apie gamintoją

Vienas iš pagrindinių aukštos kokybės langų plėvelių gamintojų ir prekybininkų pasaulyje.

Daugiau

Oficialus atstovas

Daugiau nei 20 metų mes siūlome profesionalias plėvelių klijavimo ir pardavimo paslaugas, atitinkančias aukštus LLumar standartus.

Daugiau