Mes prižiūrime savo produktus

Kartu su mūsų aukščiausios rūšies plėvelėmis Jūs gaunate tikrą garantiją

Įsipareigojimas – tai žodis, kurį mes vertiname labai rimtai.

Tai skatinamoji jėga, kuri verčia mus daryti tai, ką mes darome. Mūsų pareiga –siūlyti aukštos kokybės ir aukšto technologinio lygio langų plėveles. Dar vienas įsipareigojimas – daryti taip, kad Jūs liktumėte patenkinti, gavę mūsų gamybinę garantiją.

Kokybė, kuria galima pasitikėti
Išdirbusi savo srityje daugiau nei 55 metus, kompanija LLumar yra vienas garbingiausių aukštos kokybės langų plėvelės gamyba ir montažu užsiimančių tiekėju. LLumar plėveles gamina JAV kompanija Eastman Chemical – pasaulinė lyderė įvairiose rinkose, kurias ji aptarnauja. Inovacinių ir aukšto technologinio lygio sprendimų, taikomų jų gamyboje, dėka LLumar plėvelės išsiskiria aukščiausia kokybe ir atitinka tarptautinių įstatymų reikalavimus ir standartus. Turėdamos atsparų įbrėžimams paviršių, LLumar plėvelės ilgailaikės ir praktiškai nereikalauja papildomų išlaidų aptarnavimui.

Profesionalūs montažai
Geriausioms plėvelėms reikalingi geriausi specialistai. Net geriausios kokybės plėvelės neatskleis savo geriausių savybių, jei bus neteisingai priklijuotos. Autorizuoti LLumar darbuotojai baigia gamyklinius apmokymus ir gauna visas žinias ir gebėjimus, reikalingas plėvelių klijavime.

Išskirtinė garantija
Mes aprūpiname kiekvieną LLumar produktą gamyklos garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos apie garantijos gavimą tam tikriems produktams, kreipkitės į savo atstovą.