Prekės ženklas

Mes didžiuojamės tuo, kad padedame pasirūpinti svarbiausiais dalykais – nuo šeimos ir darbuotojų sveikatos ir patogumo iki energijos išlaidų mažinimo ir vairavimo sąlygų gerinimo.

Mes rūpinamės tuo, kas svarbu Jums.

Pasaulis žiūri į langų plėveles kaip į savaime suprantamą dalyką ir tai normalu. Jūs tikitės apsaugos nuo šalčio ar karščio. Jūs taip pat tikitės visapusiško matomumo. Ir tai pagrindiniai faktoriai. Tačiau mes į langų plėveles žiūrime kitaip. Mums tai neapribota galimybė pakeisti, pagerinti ir apsaugoti žmonių gyvenimą visame pasaulyje.

Jau daugiau nei 55 metus LLumar langų plėvelės naudojamos:

– „saulės kontrolei“, padedant sumažinti temperatūrą pastato ar automobilio viduje ir apsisaugoti nuo kenksmingų UV spindulių;
– elektros energijos mažinimui, privačių namų šeimininkams sutaupant iki 40% kondicionavimo išlaidų ir padedant komerciniams pastatams sutaupyti iki 15% naudojamos energijos;
– gerinti vairavimo sąlygas, interjerą ir asmeninę erdvę.

LLumar kompanija tapo vienu perkamiausių langų plėvelių prekės ženklų pasaulyje, nes niekada nemanė, kad jos produkcijos gamyba yra paprasta ir kasdieniška. Mes nuolatos tobuliname savo produktus, siekiant padidinti žmonių patogumą ir saugumą namuose, darbe ir savo automobilyje.

Jeigu Jūs esate pasirengę pakeisti savo požiūrį į gyvenimą ir sužinoti, kaip papildoma apsaugos priemonė gali pagerinti Jūsų gyvenimą, mes pasirengę padėti.