Privatumo politika

Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • jūsų rodymo parinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;
  • ar jau atsakėte į apklausos klausimą iškylančiame lange apie svetainės turinio naudingumą (tam, kad jūsų nebūtų klausiama dar kartą);
  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

Be to, su kai kuriais išoriniais įrankiais naudojami trečiųjų šalių slapukai, tačiau tam turite papildomai sutikti. Kadangi šių slapukų mes nekontroliuojame, negali būti priimama jokią atsakomybė už jų renkamus duomenis.

Slapukai taip naudojami kad būtų galima anonimiškai gauti statistinių duomenų apie tai kaip radote mūsų tinklalapį ir kaip naudojote mūsų įrankius, kad galėtume pagerinti ir optimizuoti jų darbą.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.