Automobilio keleivių apsauga nuo UV

LLumar langų plėvelė sulaiko ultravioletinius spindulius, mažindama odos vėžio atsiradimo riziką

Ar Jūs žinote, kad automobilių vairuotojai labiausiai rizikuoja susirgti odos vėžiu dėl per šoninį automobilio stiklą patenkančios saulės šviesos?

Daugumai žmonių sunku patikėti šiuo moksliniu faktu, tačiau nors gauti odos nudegimus per automobilio langus sunku, kenksmingi UV spinduliai, skatinantys ankstyvą senėjimą ir odos vėžio atsiradimą, gali pakenkti žmogui net per automobilio langus.

Kenksmingas UV poveikis turi savybę kauptis, prasiskverbdamas giliai į odą ir nepastebimai pagreitindamas senėjimo procesą, tapdamas raukšlių ar net odos vėžio priežastimi. Daugumos atliktų tyrimų rezultatai įrodė, kad automobilio vairuotojai labiausiai rizikuoja susirgti odos vėžiu dėl UV spindulių, patenkančių į saloną per šoninį automobilio langą.

Kam vairuotojui taip rizikuoti, jeigu galima to išvengti? LLumar langų plėvelė sulaiko daugiau nei 99 % kenksmingų ultravioletinių spindulių. Būtent todėl Kovos su odos vėžiu fondas rekomenduoja naudoti langų plėvelę kaip leistiną priemonę kovoje su odos vėžio atsiradimo rizika Jungtinėse Amerikos Valstijose.