Neleiskite per dideliam karščiui ar spiginančiai saulės šviesai sugadinti Jums kelionės

Padarykite sekančią kelionę malonesne su LLumar tamsinančiomis plėvelėmis

Ne paslaptis, kad saulė – viena iš per didelės oro temperatūros atsiradimo priežasčių. Tačiau Jūs galite išsaugoti vėsą salono viduje.

Vasaros sezono metu, atrodo, kad nuo karščio pasislėpti neįmanoma, net ir automobilyje. Įjungę silpną kondicionieriaus srovę nei nepastebite, jog jis jau dirba visu pajėgumu. Daugelis žmonių suserga sloga dėl besaikio kondicionieriaus naudojimo vasaros metu. Be to, kai Jūs esate kelyje, spiginančios priešakyje riedančios mašinos žibintų šviesos gali sukelti Jums pavojų.

LLumar langų plėvelė padės Jums susitvarkyti su šiomis problemomis ir Jūs vėl galėsite vairuoti automobilį patogesnėmis sąlygomis. Įrodyta – LLumar langų plėvelė žymiai sumažina salono temperatūrą. Sulaikydama daugiau nei 99% kenksmingų UV spindulių, LLumar plėvelė apsaugo keleivius nuo neigiamo poveikio odai, o transporto priemonės saloną – nuo išblukimo ir skilinėjimo. Kelionės metu LLumar langų plėvelės sumažina spiginančių priešakyje važiojančio automobilio žibintų šviesų ryškumą ir neleidžia akims skausmingai įsitempti.

Jūs galite išsirinkti bet kurį plėvelės atspalvį – nuo šviesaus iki tamsaus – slepiančio nuo svetimų akių Jūsų asmeninę erdvę ir daiktus, esančius salone. Vairuokite automobilį patogesnėse ir saugesnėse sąlygose, sukurtose LLumar plėvelių dėka. JAV Kovos su odos vėžiu fondas rekomenduoja naudoti langų plėveles kaip prevencinę priemonę nuo odos vėžio.