Kaip „veikia“ automobilių langų plėvelė?

Svarbiausia, kas viduje

Langų plėvelė – tai tvirtas iš poliesterio pagamintos laminuotos plastmasės lapas, apdorotas įvairiomis aukštos klasės technologijų priemonėmis, naudojamas tam, kad būtų patobulintas esamų stiklų efektyvumas ir išvaizda. Viena pusė turi atsparų įbrėžimams paviršių, o kita impregnuota adhezyvais (klijais), kuriais plėvelė yra pritvirtinama prie stiklo.

Automobilių langams skirtos plėvelės su apsauga nuo saulės veikia šiuo principu: atrankos būdu kontroliuoja saulės energijos patekimą į automobilio vidų, sumažindamos temperatūrą salone, gerindamos matomumą, naikindamos spiginančią šviesą ir žymiai sumažindamos kenksmingą UV spindulių poveikį žmogui salone ir pačiam salonui.

Saulės energija sudaryta iš ultravioletinių spindulių, matomos šviesos ir artimų infraraudonųjų spindulių spinduliuotės. Mūsų aukštų technologijų plėvelės su aukštu optiniu skaidrumu sugeba reguliuoti kiekvienos iš šių trijų saulės energijos dalių prasiskverbimą, tuo patenkindamos klientų poreikius. Jūs galite pasirinkti iš plėvelių gebančių:
– Atskirti tik UV spindulius;
– Mažinti matomos šviesos prasiskverbimą spiginančios šviesos pašalinimui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui;
– Blokuoti UV ir infraraudonuosius spindulius siekiant išvengti šilumos susikaupimo salone nekeičiant stiklų.