Permatomos langų plėvelės

Jūsų nematoma apsauga nuo šilumos pertekliaus ir UV spindulių

Ar Jūs žinote, kad langų plėvelė nebūtinai turi būti tamsi, norint, kad ji atliktų savo funkcijas?

Daugeliui žmonių tai gali tapti netikėtumu, bet langų plėvelė nebūtinai turi būti tamsi tam, kad atliktų savo užduotis. Ji gali būti beveik nematoma, išsaugodama savo privalumus, t.y. apsaugodama nuo UV ir neleisdama susidaryti šilumos pertekliui. Visa tai įmanoma be tamsinimo. Nors visi LLumar langų plėvelių produktai suteikia apsauga nuo UV, permatoma plėvelė AIR 80 gali patikti tiems, kas nenori tamsinti langų. Ji taip pat gali būti panaudota ten, kur tamsinimas yra uždraustas įstatymų. Būdama permatoma ir praktiškai nepastebima, AIR 80 LLumar langų plėvelė blokuoja daugiau nei 99% kenksmingos UV spinduliuotės, kuri yra pagrindinė ankstaus odos senėjimo, odos vėžio ir įvairių interjero detalių išblukimo priežastis.

Sumažindami šilumą salone Jūs galėsite mėgautis patogesne kelione nesinaudodami kondicionavimo sistema ir sutaupydami degalų. LLumar AIR 80 plėvelė turi didelį optinį matomumą ir mažą atsispindėjimo galimybę, todėl nusileidus saulei negadins prieš Jus atsiveriančio vaizdo kokybės. LLumar AIR 80 langų plėvelių kūrimo metu naudojamos nanokeramikinės technologijos tam, kad būtų sukurta išskirtinai aukšto lygio apsauga. Sukurtos, atsižvelgiant į elektroninius automobilio poreikius, tokios plėvelės netrukdo mobiliųjų telefonų, radijo, antiradaro ar GPS sistemos veikimui.

Gamintojo įmontuoti tamsinti langai ar aukštos kokybės langų plėvelė?
Tarp jų yra didelis skirtumas: tamsinti stiklai yra skirti privatumo sukūrimui ir neturi apsaugą nuo saulės suteikiančių savybių, kurias turi plėvelės. Kadangi galinių visureigių, krosoverių ir minivenų sėdinių keleiviais dažnai tampa vaikai ir augintiniai, svarbu žinoti, kad LLumar langų plėvelės apsaugančios nuo UV spindulių gali būti klijuojamos ant tamsintų stiklų. Kadangi LLumar plėvelės žymiai sumažina temperatūrą salone, kelione automobiliu taps kur kas malonesnė.

Pagamintos JAV LLumar plėvelės ilgalaikės ir beveik nereikalauja išlaidų papildomam aptarnavimui. Jeigu langų plėveles įmontuoja profesionalai, jos tikrai išlaiko išbandymą laiku. Mes garantuojame, jog mūsų technologijų dėka plėvelė išlaikys savo spalvą, joje neatsiras oro burbuliukų ir ji neatsiklijuos, kol Jūs būsite automobilio šeimininku.

*Apie egzistuojančius apribojimus sužinokite iš savo oficialių atstovų.