Išspręskite graffiti sukeliamą problemą

Sumažinkite išlaidas graffiti panaikinimui, panaudodami specialias LLumar plėveles

Daugelyje pasaulio kampelių susiduriama su didėjančia graffiti pašalinimo problema, ypač todėl, kad tokia procedūra kainuoja pakankamai daug. Vandalai taip pat pamėgo gadinti stiklus viešose vietose su nenusiplaunančias markeriais, dažais ir rūgštimis.
LLumar plėvelės atsparios graffiti – vienas geriausių ir pigiausių būdų sumažinti žalą ir apsaugoti savo langus nuo vandalų. Specialiai sukurtos plėvelės praktiškai nematomos po padengimo, jas lengva nuimti nuo paviršiaus, tuo pačiu suteikiant langų savininkui galimybę sutaupyti ir nekeisti stiklų. Juk vieno lango pakeitimas gali būti brangesnis nei dešimties plėvelių klijavimas.

Profesionalai klijuoja plėveles lengvai ir greitai ant vertikalių ar nuožulnių paviršių, ant veidrodžių ar metalo, autobusuose, biuruose, ir tam nereikia tokių darbo pertraukų, kokios gali atsirasti keičiant stiklus. Jeigu vandalai pažeis plėvelę, ją galima lengvai pašalinti, o stiklas liks nepaliestas ir tinkamas naujos plėvelės klijavimui.

Greitas graffiti pašalinimas atbaidys vandalus, kuriems nepavyko sulaukti to pripažinimo, kurio jie siekė.

„Saulę kontroliuojančios“ LLumar plėvelės sumažina karščio kaupimąsi ir pašalina trukdančią spiginančią šviesą, paversdamos nuomininkus ištikimesniais Jūsų kompanijai. Langų plėvelės taip pat padeda sumažinti elektros energijos išlaidas ir taiptaupo Jums pinigus.