Dizainerių sukurtos langų plėvelės asmeninės erdvės organizavimui

Dekoratyvinės plėvelės – tai nebrangi stiklų pakeitimo alternatyva.

Teikite džiaugsmą savo nuomininkams ir pritraukite naujus, sukurdami originalią darbo aplinką su stilingomis LLumar langų plėvelėmis.

Nuomininkų reikalavimai nuolat keičiasi. Kompanijos auga. Jos priima naujus darbuotojus. Kiti darbuotojai kyla karjeros laiptais. Atsiranda informaciniai centrai, kuriems reikia asmeninių erdvių. Didėja asmeninių kabinetų poreikis. Darbo vietoms reikia lanksčių renovacijos galimybių.

Puikus modernizacijos būdas – LLumar dekoratyvinių plėvelių panaudojimas
Jų dėka komercinių pastatų savininkai ir vadybininkai gauna daug būdų stilingai atnaujinti interjerą neišleidus daugiau nei leidžia biudžetas. Pavyzdžiui, nauji asmeniniai kabinetai ir darbo zonos gali būti sukurti, pasitelkus dizainerių kurtas langų plėveles už smėliuoto stiklo kainą. Naujas nuomininkas gali lengvai jas perklijuoti pagal naujo biuro konfigūraciją.

Sujunkite dizainerių naujoves su LLumar langų plėvelių lankstumu ir Jūs turėsite neišsenkamas galimybes kurti įkvėpiančią darbo aplinką. Asmeninės erdvės ir dizaino užduočių sprendimui Jūs galite rinktis iš plataus šių kategorijų produktų pasirinkimo:
• matinės
dekoratyvinės
• tekstūrinės

Maišykite ir derinkite įvairias spalvas, kad gautumėte praktiškai bet kurį atspalvį. Derinkite įvairius raštus, kad sukurtumėte originalų įvaizdį. Išsirinkite plėvelės tipą, kuris išsklaido arba fokusuoja saulės spindulius arba visiškai blokuoja jų prasiskverbimą. 

Dauguma kompanijų renkasi savo firminę spalvą, kuri pastebima visur  nuo priėmimo salės iki asmeninių kabinetų. Nesvarbu, su kokia dizaino problema Jūs susidūrėte  LLumar dekoratyvinės langų plėvelės padės Jums sukurti unikalų, praktišką ir prieinamą sprendimą, kurio rezultatas tikrai bus nuostabus.

Būdamas vienu iš pagrindinių prekės ženklų pasaulyje, gaminančių architektūrines langų plėveles, LLumar dešimtmečius didina patogumo lygį, saugumą ir garsiausių pasaulio pastatų išvaizdą su įrodytu veiksmingumu.