Apsauginės langų plėvelės

Galingas nematomas apsauginis barjeras

Apsauginės LLumar langų plėvelės padeda apsisaugoti nuo netikėtumų.

Mus supa daugybė pavojų. Gamtinių ir technologinių katastrofų kiekis nenustoja augti. Tai gali būti vandalizmas, žemės drebėjimai, sprogimai arba „įprasti“ nelaimingi atsitikimai, kurie nutinka praktiškai kiekvieną dieną, o jų pasekmės gali būti įvairios: nuo nepastebimų iki privedančių prie bankroto ar net mirtinų.

Apsaugokite brangius sau žmones ir daiktus su LLumar langų plėvelėmis. Pagamintos iš permatomų poliesterio jungčių LLumar apsauginės plėvelės sukuria nematomą apsauginį barjerą nuo daugelio grėsmių. LLumar apsauginės langų plėvelės padeda apsisaugoti nuo:

• Sprogimo bangos ir atšiaurių oro sąlygų, sumažindamos pažeidimų dydį ir traumų, atsiradusių dėl sudužusio stiklo, galimybę;
• Įsilaužimo – vagims tampa gerokai sunkiau vykdyti prekių esančių vitrinose vagystę, pasitelkus metodą „sudaužyk ir imk“;
• Grafitti – net jei vandalai pažeis plėveles dažais, jas lengva pašalinti kartu su jų piešiniais;

Architektai, pastatų savininkai ir administraciniai vadybininkai pasitiki LLumar kompanijos sugebėjimu apsaugoti tokius objektus ir paminklus kaip architektūros paminklai Vatikane, Bukingemo rūmai, šimtai ambasadų ir kitų oficialių valstybinių pastatų visame pasaulyje. Neįmanoma nuspėti katastrofą, tačiau su LLumar langų plėvelėmis galimą jai pasiruošti.