Kaip „veikia“architektūrinė langų plėvelė?

Saulės šviesos kontrolė – tai tik pradžia

Koncepcija paprasta, o rezultatai tiesiog stulbinantys!

Langų plėvelė – tai tvirtas iš poliesterio pagamintos laminuotos plastmasės lapas, apdorotas įvairiomis aukštos klasės technologijų priemonėmis, naudojamas tam, kad būtų patobulintas esamų stiklų efektyvumas ir išvaizda. Viena pusė turi atsparų įbrėžimams paviršių, o kita impregnuota adhezyvais (klijais), kuriais plėvelė yra pritvirtinama prie stiklo.

Architektūrinės langų plėvelės kontroliuoja saulės energijos patekimą į patalpos vidų, gerindamos langų šilumos izoliacijos rodiklius, užtikrindamos neišsenkančias dizaino galimybes ir sumažindamos grėsmės stiklų saugumui tikimybę.

Langų plėvelės su apsauga nuo saulės, skirtos namams ir komerciniams pastatams, padeda kontroliuoti saulės išskiriamą energiją, sumažindamos temperatūrą, gerindamos matomumą pašalinus spiginančią šviesą ir blokuodamos kenksmingą UV poveikį Jūsų odai, akims ir interjero elementams.

Naujoviškesnės mažos emisijos low-e plėvelės gerina apsaugos nuo saulės ir šilumos izoliacijos langų sistemų pastatuose rodiklius, neleisdamos susikaupti per dideliam šilumos kiekiui ir tuo pačiu sumažindamoskondicionavimo sistemos apkrovą. Jos visus metus palaiko taupymo funkciją, sumažindamos šildymo išlaidas, užtikrindamos šilumos izoliacią langų sistemose.

Apsauginės langų plėvelės kur kas storesnės nei įprastos plėvelės ir kur kas geriau apsaugo nuo neteisėto įsilaužimo. Jos taip pat apsaugo esančius pastate žmones nuo šukių, atsirandančių uraganų, žemės drebėjimų ar sprogimų metu. Dekoratyvinės langų plėvelės sukuria asmeninę erdvę ir skatina drąsių dizaino sprendimų įgyvendinimą.