Dekoratyvinės plėvelės

Prabangi išvaizda, maža kaina

Suvienykite savo kūrybišką potencialą su LLumar dekoratyvinių plėvelių spalvų lankstumu ir Jūsų galimybės taps neišsenkamos.

Stiklo sienelės iš smėliuoto stiklo – puikus būdas sukurti absoliučiai naują aplinką , tačiau jos kainuoja labai brangiai. Matinės LLumar langų plėvelės atrodo it brangus smėliuotas įvairių spalvų ir tekstūrų stiklas Jeigu reikės sukurti naują išvaizdą, jas lengva pašalinti ir pakeisti naujomis. Matinės ar raštuotos plėvelės gali būti klijuojamos vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai, taip kurdamos stulbinantį efektą ant stiklo.

Dekoratyvinės plėvelės turi šiuos privalumus:

• Lanksčios dizaino galimybės. LLumar dekoratyvinės langų plėvelės suteikia galimybę ant stiklinio paviršiaus dėlioti spalvas, vizualius efektus ir grafinius elementus. Galima klijuoti ant jų įmonėsį logotipą, kurį galima lengvai pašalinti esant tokiai būtinybei.

• Asmeninės erdvės praplėtimas. Matinės langų plėvelės leidžia šviesai patekti į patalpos vidų, apsaugodamos Jūsų asmeninį gyvenimą namuose, biure ir komercinėje aplinkoje. Tai populiarus būdas sukurti konfidencialias sąlygas biuruose su stiklinėmis pertvaromis.

• Spiginančios šviesos pašalinimas. Matinės langų plėvelės padeda sumažinti akių įtampą ir gerina darbuotojų ir pastato gyventojų sąlygas.

• Ekonominė nauda. Smėliuotas stiklas yra labai brangus palyginus su praktiškomis, estetiškai atrodančiomis ir akis džiuginančiomis langų plėvelėmis.