Automobilinės plėvelės

Aukštos kokybės automobilių stiklų plėvelės ir plėvelės, skirtos lakuotų paviršių apsaugai

Mes žinome, kad Jūs mylite savo šeimą. Mes taip pat žinome, kad Jūs mylite savo šeimą, nes darote viską, kad apsaugotumėte artimuosius namuose ir kelyje. LLumar automobilių stiklų plėvelės – tai papildoma apsaugos priemonė esantiems Jūsų automobilyje. Mes taip pat galime padėti Jums padaryti taip, kad Jūsų automobilis ilgą laiką atrodytų kaip naujas. LLumar plėvelės lakuoto paviršiaus apsaugai apsaugos automobilį nuo to, su kuo Jūs galite susidurti kelyje, įskaitant mažas kelio šiukšles, smėlį ir druską, tuo pačiu padedant apsaugoti automobilio išorę ir Jūsų investicijas.

Tamsintos langų plėvelės


Rinkdamiesi LLumar automobilių langų plėveles, Jūs turėsitesite: stilių ir aukštą kokybę, apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių, taip pat atsikratysite spiginančios saulės šviesos ir per didelės oro temperatūros salone.

Daugiau

Permatomos langų plėvelės


Permatoma LLumar plėvelė – praktiškai nematoma ir blokuoja daugiau nei 99% kenksmingų ultravioletinių spindulių, 50% mažindama per stiklą praeinančią šilumą.

Daugiau

Kaip „veikia“ automobilių langų plėvelė?


Mažindama karštį, šalindama spiginančią šviesą ir blokuodama kenksmingus UV spindulius, plėvelė suteikia Jums galimybę vairuoti saugiau ir patogiau.

Daugiau

Apsauginės langų plėvelės


Automobilio stiklų apsauga. Patikimas barjeras tarp Jūsų ir išorinių grėsmių.

Daugiau

Automobilių plėvelė, skirta lakuotų paviršių apsaugai


Pirmas įbrėžimas pats skausmingiausias, todėl išvenkite skausmo ir pratęskite Jūsų automobilio kėbulo spindesį ir naujoviškumą su atsparia nusidėvėjimui LLumar plėvele, skirta lakuoto paviršiaus apsaugai.

Daugiau

Priedas tamsintų automobilio stiklų peržiūrai


Išbandykite automobilių stiklų tamsinimą su mūsų virtualiuoju įrankiu. (Įrankis yra anglų kalba)

Daugiau

Priedas kėbulo apsauginės plėvelės peržiūrai


Virtualiai išbandykite kėbulo plėvelę, padėsiančią apsaugoti kėbulo dažus nuo akmenukų, žvyro ir smėlio dalelių.

Daugiau