Apsauga šeimai ir namams nuo ultravioletinių spindulių

Langų plėvelė, apsauganti nuo UV spindulių, padeda neutralizuoti kenksmingą saulės spindulių poveikį

LLumar langų plėvelė padeda išsaugoti pirminę medžiagų, kilimų ir grindų dangos, pagamintos iš brangios medienos, spalvą.

Jeigu Jūs neseniai atnaujinote baldus ar pakeitėte savo namų interjero dizainą, Jums pasisekė. Nėra nieko geriau nei atnaujintas ir stilingas mylimų namų interjeras. Vis dėlto net brangiausi ir geriausios kokybės daiktai greitai nustoja atrodyti kaip nauji dėl kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio.

Per lango stiklą patenkantys saulės spinduliai pažeidžia daugumą medžiagų rūšių, iš kurių pagamintipaveikslai ir baldai, ir skatina pastarųjų išblukimą. Blokuodamos daugiau nei 99 % UV spindulių, LLumar langų plėvelės apsaugo Jums brangius daiktus. Šios plėvelės padeda išsaugoti pirminę medžiagų, kilimų ir grindų dangos spalvą. Jos taip pat apsaugo antikvarinius daiktus, medienos dirbinius, paveikslus arba šeimynines nuotraukas nuo išblukimo.

Per langus patenkantys ultravioletiniai spinduliai kenkia ne tik Jūsų baldams, bet taip pat akims ir odai. Jie gali tapti ankstyvauss senėjimo ir odos vėžio priežastimi. Šio metu nuo odos vėžio kenčiančių pacientų skaičius tik auga. Kam rizikuoti savo gyvybe? LLumar stiklų plėvelės, apsaugančios nuo ultravioletinių spindulių sukurtos būtent tam, kad naikinti kenksmingą UV spinduliuotės poveikį. Neįtikėtinai plonos permatomos plėvelės leidžia Jums mėgautis vaizdu, atsiveriančių pro Jūsų namų langus, tuo pačiu metu apsaugodamos nuo kenksmingo UV poveikio.

Dermatologai rekomenduoja pacientams su didesniu jautrumu saulės spinduliams, turintiems odos sutrikimų ar net sergantiems odos vėžiu kaip vieną iš apsaugos priemonių namuose naudoti LLumar langų plėveles, apsaugančias nuo UV spindulių. LLumar langų plėvelės su apsauga nuo UV spindulių, pažymėtos „Kovos su odos vėžiu fondas rekomenduoja“ ženklu. Toks ženklas yra priskiriamas produktams, padedantiems išvengti odos vėžio, jis taip pat priskiriamas kremams nuo saulės. Pasirūpinkite savo šeimos sveikata.

Tegu LLumar langų plėvelės su apsauga nuo UV spindulių taps Jūsų strategijos, nukreiptos į kenksmingo saulės spindulių poveikio prevenciją dalimi. Šiolaikiniame pasaulyje neįmanoma būti per daug atsargiu.