Suteikite savo namams stiliaus ir asmeninės erdvės pojūtį

Dekoratyvinių plėvelių ir smėliuoto stiklo palyginimas

Nors smėliuotas stiklas atrodo gana įspūdingai ir brangiai, jo įtaisymui ir priežiūrai tenka panaudoti nemažai pastangų ir pinigų. Pakeisti tokio stiklo dizainą praktiškai neįmanoma, o jo valymas gali būti keblus.

Palyginus su smėliuotu stiklu, meistriškai priklijuotos LLumar dekoratyvinės plėvelės gali imituoti smėliuoto stiklo vaizdą už kur kas mažesnę kainą, be to jas galima valyti įprastomis priemonėmis, skirtomis langų stiklams. Lengvas plėvelės pakeitimas suteikia Jums galimybę eksperimentuoti su langų išvaizda ir gerinti asmeninę erdvę, nekeičiant stiklų.

Naudokite LLumar langų plėveles kaip alternatyvą gerokai nusibodusioms žaliuzėms ir užuolaidoms. Jos suteiks Jums galimybę mėgautis gražiu ir atnaujintu vaizdu, su dideliu šviesos kiekiu, tuo pačių gražindamos interjerą ir asmeninę erdvę. Dekoratyvinės ir apsauginės LLumar plėvelės turėdamos didelį atspalvių, rašto ir dekoro pasirinkimą, suteikia Jums galimybę sukurti daugybę stilingų variantų ir paįvairinti savo asmeninę erdvę už gerokai mažesnę kainą, nei tą, kurią tektų mokėti už stiklo smėliavimą.