Modernizuokite savo langus be stiklo pakeitimo

Energiją taupančios langų plėvelės – nebrangi stiklų pakeitimo alternatyva

Ar Jūs žinote, kad beveik trečdalis išlaidų būtinų temperatūros palaikymui namuose susidaro dėl šilumos nesulaikančių langų, įtaisytų namuose? Jau nekalbant apie šilumą skleidžiančius saulės spindulius, sukeliančius diskomfortą. Jums reikėtų pagalvoti apie nepraleidžiančių šilumos stiklų įtaisymą, jeigu pinigai, kuriuos Jūs leidžiate malonios temperatūros palaikymui, išeina pro langus.

Tačiau prieš išleisdami santaupas langų pakeitimui, pagalvokite, kiek Jūs galite sutaupyti LLumar dėka.

Energiją tausojančios LLumar plėvelės – puiki langų pakeitimo alternatyva, jeigu Jūsų tikslas – padidinti energijos efektyvumą. LLumar plėvelės tinka geros būklės, tačiau energijos netausojantiems langams. Pažeisti ar sugandinti langai turi būti pakeisti. Greitas ir profesionalus langų padengimas energiją taupančia plėvele sudaro maždaug penktadalį langų pakeitimo kainos. Tačiau kur kas svarbiau yra tai, kad:
– energiją taupančios LLumar langų plėvelės padeda sumažinti namų kondicionavimo išlaidas;
– LLumar plėvelės padeda sumažinti eikvojamos energijos kiekį, o tai sutaupo Jums pinigų ir gerai veikia aplinką.

Todėl rinkitės LLumar plėveles ir tobulinkite savo langus jų nekeisdami, tuo pačiu taupydami visose srityse.

Langų plėvelės gyvenamiesiems namams padeda  žymiai sumažinti šilumos susikaupimą ir panaikina spiginančios šviesos problemą, dėl ko Jūs galite mėgautis patogumu ir jaukumu kiekviename savo namų kambaryje. Jūs taip pat sumažinsite kondicionavimo išlaidas ir apsaugosite savo šeimą nuo kenksmingų UV spindulių.