Kontroliuokite oro temperatūrą ir spiginančią šviesą savo namuose

Kontroliuokite saulės šviesą su langų plėvelėmis gyvenamosioms patalpoms, kurių dėka Jūsų sąskaitos už elektrą tirps diena po dienos

Langai – vienas iš svarbiausių bet kurio namo elementų.

Jie suteikia būtiną apšvietimo lygį ir leidžia mėgautis puikiais vaizdais. Tačiau langai taip pat gali tapti tokių problemų priežastimi kaip per didelė spiginanti šviesa ir didelės elektros energijos ir šildym išlaidos, atsiradusių dėl dažno kondicionieriaus naudojimo, siekiant palaikyti malonią temperatūrą. Namo ar buto langų tamsinimas LLumar plėvele padės Jums išspręsti šias problemas, suteikdamas didesnį patogumą ir sumažindamas elektros energijos išlaidas.

Langai vykdo svarbų vaidmenį šilumos ir elektros energijos reguliavime. Nekokybiški langai dažnai tampa šilumos praradimo žiemą ir jos per didelio susikaupimo vasarą priežastimi.

LLumar plėvelių langams panaudojimas gyvenamose patalpose sumažins šildymo arba vėsinimo išlaidas, panaikindamas per didelės šilumos patekimą į vidų, sumažindamas šaltų ir šiltų zonų kiekį viduje ir užkirsdamas kelią šilumos praradimui. Atitraukite žaliuzes, užuolaidas ir portjeres ir įleiskite į kambarį šviesą! LLumar plėvelės pašalina iki 87% spiginančios šviesos, todėl saulė daugiau netrukdys žiūrėti televizorių ar dirbti prie kompiuterio. LLumar plėvelės gyvenamosioms patalpoms yra įvairių šviesių ir praktiškai nematomų atspalvių, todėl Jūs galėsite mėgautis vaizdu, atsiveriančiu pro langą, pamiršę apie plėveles.