Komercinių ir visuomeninių pastatų apsauga

Plėvelė nuo išorinių grėsmių

Būdami komercinio ar visuomeninio pastato valdytoju, Jūs atsakote už daugelį aspektų. Vienas iš svarbiausių – gyvenančių ar dirbančių pastate žmonių ir interjero detalių saugumo užtikrinimas.

Grėsmės Jūsų pastato saugumui gali kilti iš įvairių šaltinių, pradedant vagystėmis ir vandalizmu ir baigiant stichinėmis nelaimėmis ir nepaprastąja padėtimi. Bet kuri iš šių situacijų gali sukelti grėsmę žmonių, esančių pastate, gyvybei. Kompleksinis kelių lygių saugumo planas, užtikrinantis įvairiapusę apsaugą – geriausiais būdas pasirūpinti aukščiausio lygio saugumu.

Apsauginės LLumar langų plėvelės Jūsų plane gali turėti ypatingą vaidmenį.
Jos gali tapti vadinamąja “pirmosios linijos apsauga”. Pagamintos iš patikimo poliesterio ir sutvirtintos tvirtais klijais jos sukurs nematomą ir tuo pačiu tvirtą apsauginį barjerą, kuris padės sulaikyti stiklą vietoje smūgio ar kito naikinančio veiksmo metu. Tokiu atveju langų plėvelė neleis sudužusio stiklo šukėms išsilakstyti po patalpą, tuo pačiu apsaugodama nuo jų esančius patalpoje žmones. Tokios plėvelės padės Jums kontroliuoti su sauga susijusius reikalus ir sumažins ilgalaikių pažeidimų, sukeltų išdaužtų stiklų, atsiradimo tikimybę. Jeigu Jūsų pastatas yra apsaugotas tokiomis plėvelėmis, bet kokie bandymai sudaužyti stiklą gerokai užtruks, o tai padės apsaugoti viduje esantį turtą.

Netyčinių smūgių, skrendančių šukių ir seisminių smūgių pavojus gali būti žymiai sumažintas.
LLumar apsauginės plėvelės idealiai tinka naudojimui rajonuose, kur daug vitrinų ir kitų stiklinių paviršių, kuriuose gyvena ar lankosi daugybė žmonių, , kurie gali tapti nusikaltimų ar nelaimingų atsitikimų aukomis.  

Panaudojimo lankstumas
Įvairiose srityse – nuo komercinės ir mažmeninės prekybos iki viešbučių verslo ir švietimo srities – aukštos gamybos kokybės LLumar apsauginės langų plėvelės padės Jums apsisaugoti nuo rizikos ir pažeidimų, susijusių su sudaužytais stiklais naujuose statybinų ar atnaujinimo projektuose. LLumar kompanija siūlo Jums platų nuo saulės apsaugančių stilingų sprendimų pasirinkimą, sugebėsianti patenkinti net reikliausių komercinių projektų architektų įgeidžius.

Plėvelės buvo išbandytos įvairiausiuose pasaulio kampuose.

LLumar apsauginės plėvelės, tinkančios plačiam naudojimui įvairiose srityse atitinka pasaulinius ir europinius standartus ir sertifikavimo reikalavimus. Susisiekite su mumis, kad gautumėte išsamesnę informaciją.