Architektūrinės stiklo plėvelės

Architektų ir dizainerių rekomenduotos, patikrintos įvairiuose pasaulio kampeliuose

LLumar langų plėvelės padeda sumažinti išlaidas kondicionavimui, sumažinti elektros energijos panaudojimą, padidinti komfortą ir apsaugoti įvairias interjero detales nuo išblukimo nekenkiant matomumui. LLumar kompanijos darbuotojai profesionaliai priklijuos langų plėveles už nedidelę kainą, lyginant su langų pakeitimu.Namuose, biuruose, restoranuose, mažmeninėse parduotuvėse, mokyklose ir bet kuriame kitame pastate po saule LLumar plėvelės stiklams patobulina stiklus ir padėda milijonams žmonių gyventi patogesnėse ir saugesnėse sąlygose, tuo pačiu taupant elektros energiją.

Nuo saulės apsaugančios langų plėvelės


Nuo saulės apsaugančios LLumar plėvelės, pagamintos namams ir komerciniams pastatams, kuriems yra aktualios UV spinduliuotės poveikio, per didelės oro temperatūros ir spiginančios šviesos problemos,.Tiems, kam svarbu energijos efektyvumas ir naujas įvaizdis.

Daugiau

Energiją taupančios langų plėvelės


Energiją taupančios LLumar langų plėvelės gali padidinti praktiškai bet kurios stiklinimo sistemos eksploatacines savybes, žymiai sumažinus energijos naudojimą ir maksimalią naudojamos energijos galią.

Daugiau

Apsauginės langų plėvelės


Apsauginės LLumar langų plėvelės sukuria galingą nematomą barjerą, padedantį nulaikyti stiklą vietoje, kai jis dūžta, įvykus uraganui, žemės drebėjimui, vandalizmo aktui ar netyčiniam smūgiui.

Daugiau

Dekoratyvinės plėvelės


Matinės LLumar langų plėvelės sukurs brangaus išgraviruoto stiklo įvaizdį. Egzistuoja daugybė įvairių spalvų ir tekstūros plėvelių variantų. Prireikus sukurti naują įvaizdį, jas galima lengvai pašalinti nuo paviršiaus ir pakeisti naujomis.

Daugiau

Kaip „veikia“ architektūrinė langų plėvelė?


Matinės LLumar langų plėvelės sukuria brangaus išgraviruoto stiklo įvaizdį, yra įvairių spalvų ir tekstūros plėvelių variantų, o atsiradus būtinybei sukurti naują įvaizdį, jas galima lengvai pašalinti nuo paviršiaus ir pakeisti naujomis.

Daugiau

Priedas plėvelių Jūsų namams peržiūrai


Virtualiai išbandykite dekoratyvines plėveles ir plėveles nuo saulės, skirtas Jūsų namams

Daugiau

Priedas plėvelių Jūsų komercinėms patalpoms peržiūrai


Virtualiai išbandykite saulės kontrolės ir dekoratyvines plėveles, skirtas komercinėms patalpoms

Daugiau