Architektūrinės stiklo plėvelės

Architektų ir dizainerių rekomenduotos, patikrintos įvairiuose pasaulio kampeliuose

Namuose, biuruose, restoranuose, mažmeninėse parduotuvėse, mokyklose ir bet kuriame kitame pastate po saule LLumar plėvelės stiklams patobulina stiklus ir padėda milijonams žmonių gyventi patogesnėse ir saugesnėse sąlygose, tuo pačiu taupant elektros energiją.

Daugiau

Nuo saulės apsaugančios langų plėvelės


Nuo saulės apsaugančios LLumar plėvelės, pagamintos namams ir komerciniams pastatams, kuriems yra aktualios UV spinduliuotės poveikio, per didelės oro temperatūros ir spiginančios šviesos problemos,.Tiems, kam svarbu energijos efektyvumas ir naujas įvaizdis.

Daugiau

Energiją taupančios langų plėvelės


Energiją taupančios LLumar langų plėvelės gali padidinti praktiškai bet kurios stiklinimo sistemos eksploatacines savybes, žymiai sumažinus energijos naudojimą ir maksimalią naudojamos energijos galią.

Daugiau

Apsauginės langų plėvelės


Apsauginės LLumar langų plėvelės sukuria galingą nematomą barjerą, padedantį nulaikyti stiklą vietoje, kai jis dūžta, įvykus uraganui, žemės drebėjimui, vandalizmo aktui ar netyčiniam smūgiui.

Daugiau

Dekoratyvinės plėvelės


Matinės LLumar langų plėvelės sukurs brangaus išgraviruoto stiklo įvaizdį. Egzistuoja daugybė įvairių spalvų ir tekstūros plėvelių variantų. Prireikus sukurti naują įvaizdį, jas galima lengvai pašalinti nuo paviršiaus ir pakeisti naujomis.

Daugiau

Kaip „veikia“ architektūrinė langų plėvelė?


Matinės LLumar langų plėvelės sukuria brangaus išgraviruoto stiklo įvaizdį, yra įvairių spalvų ir tekstūros plėvelių variantų, o atsiradus būtinybei sukurti naują įvaizdį, jas galima lengvai pašalinti nuo paviršiaus ir pakeisti naujomis.

Daugiau