LLumar plėvelės sumažins energijos naudojimo išlaidas

LLumar energiją taupančios plėvelės padės sutaupyti pinigų ir apsaugoti aplinką.

Ar Jūsų pastatas racionaliai išnaudoja energiją?
Daugelyje pastatų temperatūros pokyčiai (o tuo pačiu ir elektros energijos sąskaitos) priklauso nuo saulės spindulių, patenkančių į vidų per langus, kiekio. Per didelis saulės kiekis tampa daugelio daiktų įkaitinimo priežastimi. Tačiau kai saulė leidžiasi arba pasislepia už debesų, temperatūra mažėja. Apskaičiuota, jog temperatūros išaugimas patalpose, kurį lemia per stiklus praeinantys saulės spinduliai, apkrauna vėsinimo sistemą pastatuose trečdalių daugiau nei išliekant normaliam temperatūros lygiui, o apie 75% langų vis dar yra energetiškai neefektyvus.

LLumar energiją taupančių plėvelių langams panaudojimas yra paprastas ir nebrangus būdas palaikyti nekintančią temperatūrą pastate, kiek tai yra įmanoma. Elektros energijos vartojimo stebėtojai apskaičiavo, jog pastatas, kurio langai yra apklijuoti LLumar energiją taupančiomis plėvelėmis, kasmet sutaupo iki 15% panaudojamos energijos. Tuo pačiu mažėja anglies dioksido emisija, o tokio projekto atsipirkimo lygis iš viso siekia apie trejų metų laikotarpį.

Energiją taupančios langų plėvelės ar stiklų pakeitimas?
Kai Jūs renkatės tarp langų pakeitimo ar energiją taupančių langų plėvelių panaudojimo komerciniuose pastatuose, rekomenduotina atkreipti dėmesį į kelis faktus, kurie gali turėti įtaką Jūsų sprendimui. Žmonių, kurie gyvena ar dirba šiame pastate skundai dažnai tampa ženklu, rodančiu, jog Jums reikia atkreipti dėmesį į langus Jūsų pastate.

Nauji langai retai pajėgūs išspręsti temperatūros pakilimo patalpose ir spiginančios šviesos problemas, o energiją taupančios plėvelės neišgelbės nuo nutekėjimo ar drėgmės, todėl tam, kad priimtumėte geriausią sprendimą, iš pradžių Jūs turite surasti problemos šaltinį. Jeigu languose yra angos, pro kurias į vidų patenka vėjas ir drėgmė, susidėvėjo langų sandarinimas ar yra pažeidimai pačiame rėme (netvirta lango konstrukcija), langų plėvelių klijavimas nepadės išspręsti šių problemų, vadinasi ir skundai nesibaigs.  Tačiau jei lango konstrukcija yra tvirta ir geros kokybės, langų plėvelės padės Jums išspręsti dažniausiai iškylančias problemas, susijusias su komercinių pastatų langais.