Sukurkite patogią darbo aplinką

Atsikratykite karščio ir spiginančios šviesos, padidindami našumą

Komercinių pastatų administracija dažnai sulaukia skundų dėl per didelės arba per mažos temperatūros pastate.

Tokių skundų ignoruoti negalima. Neseniai atlikti tyrimai rodo, jog iki 80% biuro darbuotojų negali susikaupti, jeigu temperatūra patalpoje neatitinka normos. Daugiau nei du trečdaliai darbuotojų pastebi, kad įprastos užduoties atlikimas užtrunka 25% daugiau laiko, nei esant patalpoje su sureguliuota temperatūra. Daugumoje atvejų tinkamos temperatūros sąlygos skatina elektros energijos, kurią sunaudoja pastatas, sąskaitų dydžio sumažėjimą.

Sukurkite malonią ir patogią aplinką savo biure su nuo saulės apsaugančiomis langų plėvelėmis.
LLumar plėvelės padeda „sulyginti“ šaltąsias ir karštąsias zonas ir stabilizuoja temperatūrą visame pastate dėl sumažėjusio į vidų patenkančio karščio ir saulės energijos kiekio. Rezultatas: daugiau patenkintų biuro darbuotojų, klientų ir nuomininkų. 

Langų plėvelių panaudojimas – tai labai taupus variantas, kuris gali pagerinti tiek darbuotojų, tiek klientų patogumo jausmą.
LLumar plėvelės ne tik neleis oro temperatūrai patalpose pakilti, bet ir apsaugos nuo dirbti trukdančių saulės spindulių. Kadangi užuolaidų ir žaliuzių naudoti nebereikia, mažėja lempų, suteikiančių dirbtinį apšvietimą, naudojimo būtinybė. Tai ne tik padeda Jums sutaupyti, bet ir padeda žmonėms, esantiems pastate, jaustis arčiau gamtos. 
Toks požiūris taip pat skatina reiklių nuomininkų pritraukimą, kadangi dabar jie vis dažniau reikalauja ekologiškesnių ir energiją taupančių patalpų.

Panaudotos plėvelės ir langų pakeitimo palyginimas – esminis taupymas.
Jeigu Jūs planuojate pakeisti egzistuojančią langų sistemą nauja, yra kur kas pigesnė ir veiksmingesnė alternatyva apie kurią Jūs turite žinoti – tai LLumar apsaugančios nuo saulės langų plėvelės. Lyginant kainas nedera pamiršti, jog paskutinės kartos langų plėvelės sudaro nedidelę langų pakeitimo sumos dalį. Tokių plėvelių panaudojimas taip pat skatina šildymo ir ventiliavimo išlaidų mažinimą.